u dveri

Jak vnímám Tety na hlídání?

Podporujeme dívky a ženy, které milují děti a umožňujeme jim zajistit hlídání dětí nejen ve svém okolí. Třeba studují nebo ještě nemají přímou kvalifikaci, aby mohly samostatně pečovat o děti na plný úvazek.

Pokud se Tety rozhodou věnovat hlídání na plno, podporujeme je v jejich rozvoji. Když získají certifikát chůvy, doporučujeme je rodinám pro samostatnou spolupráci. Tedy zprostředkujeme hlídání na živnostenský list.

Pro některé jsme začátek v jejich snu, pro jiné jsme milníkem mezi nimi a rodinami, kde získají dlouhodobou spolupráci

Zde uvádíme reference našich klientů:

Marie Zajícová (děti 1,5 a 6 roků), jednorázové hlídání:

👦 "Vážená paní Procházková, 
chci Vám poděkovat za zprostředkování spolehlivého hlídání. Tetu Irenku moc chválíme, vše v naprostém pořádku! 
Ráda se na Vás obrátím i v budoucnu a případně Vaše služby doporučím dál. Ještě jednou děkuji!"

 

Tety na hlídání nám doporučila známá

Mgr. Martina Vaňková, syn 1 rok:

Hledali jsme hlídání pro ročního syna. Hlídání přes agenturu jsme zvolili z důvodu, že jsme chtěli mít jistotu, že nám agentura doporučí profesionální zodpovědnou chůvu s dostatečnými zkušenostmi, potřebnou certifikací a kurzy. Agenturu Tety na hlídání nám doporučila známá, která byla s agenturou spokojená. Komunikace s agenturou i chůvou byla od počátku dobrá a profesionální, měli jsme z toho s manželem oba dobrý pocit.

S tetou Dášou jsme velmi spokojeni my rodiče, ale především syn, který si ji velmi oblíbil. Teta Dáša má malé děti moc ráda, umí si je získat a zabavit je. U nás tomu tak bylo i přesto, že syn je na mě poměrně fixovaný. Během pár týdnů si na tetu zvykl a má ji moc rád. Líbí se nám, že teta Dáša se snaží být se synem hodně venku, když to počasí dovolí. Ukazuje mu venku věci, které se mu líbí a zajímají ho, chodí s ním na hřiště. Doma si spolu hrají, prohlíží knížky, staví kostky atd.

Jsme rádi, že hlídání probíhá u nás doma, syn je tedy ve svém prostředí (oproti situaci, kdyby např. chodil do jeslí). Myslíme si, že synovi prospívá i to, že není jen s rodiči, ale i s tetou Dášou, která má k němu samozřejmě trošku jiný přístup, syn se tím učí, vyvíjí se. Musím ocenit, že teta Dáša má i dobré nápady, jak syna ve vývoji posouvat (např. omezovat dudlík) nebo třeba na pořízení dřevěných kostek na stavění, které si syn moc oblíbil.   

Jsme moc rádi, že jsme zvolili agenturu Tety na hlídání a že nám agentura doporučila tetu Dášu.

 

Po letech se mi podařilo najít výbornou chůvu pro děti přes agenturu Tety na hlídání.

Michala Kožená, děti 4 měsíce a 5 roků:

👧👶 "Jsem velmi ráda, že se mi po letech podařilo najít výbornou chůvu pro děti přes agenturu Tety na hlídání. Přes inzerát se mi nepodařilo sehnat nikoho, kdo by nám vyhovoval. Zkusila jsem i vypsat inzeráty, ale bez výsledku. Oslovila jsem více agentur a Tety na hlídání mi vyhovovaly nejvíce. Slečna na pohovoru byla příjemná, byly zřejmé zkušenosti, spolehlivost, vyhovovala nám i cena. Měla jsem představu o věku paní na hlídání, Teta Irenka je mladá a mé obavy se rozplynuly při prvním setkání. Paní, která nám hlídala předtím byla přes jinou agenturu, dceru měla ráda, ale věci dělala po svém. Zákazy sladkého neakceptovala, naváděla dceru, aby neříkala, že jí sladkosti poskytla. Důležité pro mě je, aby paní na hlídání byla spolehlivá, uměla se postarat o děti, mohla jsem jí plně důvěřovat, když jsou s dětmi sami doma i venku. Aby dělala mimo své aktivity s dítětem i ty, o které požádám já- kreslení, učení písmen. Teta Irenka všechny uvedené požadavky splňuje jak u 5ti leté dcery, tak u naší nedávno narozené holčičky."

 

Seznámení s rodinou probíhá za účasti majitelky

Jitka Piňosová, hlídání dítěte od roku 2018 do 2020

"Využití služby hlídání dětí garantované agenturou se ukázalo jako správná volba. Protože naše kontakty byly omezené. A naopak u specializované agentury jsme získali příležitost najít Tetu odpovídající našim kritériím. A přidanou hodnotou bylo zajištěné pojištění a garance vzdělání a osobní integrity vybrané Tety.
Oceňuji, že prvotní kontakt s Tetou a její seznámení s rodinou probíhá za účasti majitelky. Podporuje to atmosféru důvěry. A nechává prostor náležitě zvážit, nakolik Teta vyhovuje a "funguje chemie" s rodinou a hlavně s dítětem. Následná komunikace již probíhá přímo mezi rodinou a Tetou. Naše zkušenosti byly vždycky velmi dobré - příjemná a spolehlivá komunikace.
Přidanou hodnotou pro nás bylo reagování agentury na naše měnící se požadavky. Jak dítě roste, mění se průběžně logicky požadavky na hlídání. Dalším důvodem změn je např. přestup dítěte ze školky do školy. A ve škole pak měnící se rozvrh hodin dítěte, resp. rozvh kroužků a potřeba tomu upůsobit hlídání. Pokud takovýmto změnám nemohla vyhovět stávající Teta, agentura obratem udělala vše pro to, aby nám navrhla jinou vhodnou Tetu. 
Je výrazně jednodušší na takové změny reagovat v partnerství s agenturou, na rozdíl o případného nutně opakovaného vlastního hledání možností hlídání."

 

Díky hlídání jsem si mohla dovolit mít časově náročnější zaměstnání

Kateřina Beňo, hlídání 2 dětí od roku 2015 do 2020:

👩 "Bylo  pro mě daleko časově pohodlnější, že jsem pouze zadala agentuře svoje požadavky, a ta už se o vše postarala a našla nám vyhovující Tetu. Také zajistila Tetám potřebné kurzy první pomoci, případně zajistila náhradu, když nám onemocněla a cítila jsem k agentuře a chůvám důvěru, že jsou s nimi děti v bezpečí také proto, že agentura měla za Tety a jejich výběr zodpovědnost. Agenturu Tety na hlídání jsem našla na internetu a líbila se mi přijatelná cena za kvalitní služby.

Komunikace byla rychlá, profesionální a vždy mi všechny Tety vyšly vstříc a byly flexibilní, když jsem je například musela zrušit na poslední chvíli z důvodu nemoci dítěte nebo naopak vzaly "službu" navíc, v případě, že se jim to časově nekřížilo s přednáškami, jelikož většina Tet jsou vysokoškolské studentky.

Díky hlídání jsem si mohla dovolit mít časově náročnější zaměstnání, po příchodu domů měly děti hotové úkoly do školy, hrály si spolu, Tety byly milé, trpělivé a děti je měly upřímně rády. Mile mě překvapilo to, že se Tety staly přirozenou součástí naší rodiny a děti se na ně tešily."

 

Napište nám a objednejte hlídání dětí.