Hana Prochazkova_Tety na hlidani Pro rodice

O děti pečujeme

Hlídání od našich Tet není dohlížení, ale zajištění péče. Uvědomujeme si, jak je v dnešní době těžké najít kvalitní hlídání dětí. Spolupracujeme s chůvami, které zajistí příjemně strávený den pro vaše děti. 

Máme zkušenosti

Naše Tety mají podložené zkušenosti s hlídáním a mnoho z nich má již své vlastní děti nebo i vnoučata. Všechny prošly náročným pohovorem a předložily reference a materiály potvrzující své dovednosti. Dbáme na bezpečnost a proto má každá Teta školení první pomoci a bezpečnosti práce. Všechny mají čistý rejstřík trestů a dodržují Etický kodex. Služba Tety na hlídání je pojištěna proti poškození na majetku a zdraví do 10 milionů korun českých. 

Jsme přizpůsobiví

Chůvy vaše dítě pohlídají doma nebo venku. Mohou jej vyzvednout ve školce nebo škole a dovézt na určené místo. Samozřejmostí je doprovod na kroužky a přesun domů. Pokud se váš program prodlouží nebo si budete přát změnit místo předání, stačí pouze zavolat. Tety rády pohlídají i více dětí najednou, např. na párty nebo dovolené. Tety na hlídání zajišťují dohled nad učením, dodržování hygieny a udržováním pořádku.  

Hlídání na míru

Náš přístup je individuální. U pravidelného hlídání upřednostňujeme osobní setkání, aby jsme lépe poznali Vaše představy a mohli Vám tak najít vhodnou Tetu pro vaši rodinu. Je pro nás důležitá vaše spokojenost. V případě potřeby rádi zajistíme jinou Tetu. Aby i vaše dítě bylo spokojené, doporučujeme předat co nejvíce potřebných informací. Rady, jak na to získáte v emailu po potvrzení objednávky. Tety jsou smluvně zavázány k zachování mlčenlivosti o klientech. 

Napište nám v případě vašich dotazů nebo objednávky.